Kurumsal,

Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu artırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sistemlerimizin imalatı, montajı ve bakımı son derece kolay olduğundan tüm ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak şekilde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile üretilmektedir. Bizler, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun süreli iş birliktelikleri yaratarak çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktayız. Kalite, güvenlik, çevre ve insana önem vererek takım ruhu ile çalışmaktayız. Bizler, dünyaya ve tüm fikirlere açığız. Fırsatları görür ve değerlendiririz Yetki kullanma adına güven ortamı yaratır, riskleri önceden görür, inisiyatif kullanarak tüm süreçleri başarı ile yönetiriz.İşimizi kendi işimiz gibi sahipleniriz.Tüm çalışanlarımızın kararlarına saygı duyar, sorumluluk almaları için onları cesaretlendirir ve sonrasında takdir ederiz. Yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı ve geri dönüştürülebilir ürünler üretmek amacıyla çalışırız.

 

Vizyonumuz;

- Proje geliştirmeye verdiğimiz önem doğrultusunda domestik yaşam kalitesini arttırmak. - Hizmet ve ürün kalitesiyle doğru orantılı olarak, işlevsel teknolojinin yanı sıra, modern görünümlü, sıradanlığın dışında yaşam alanları yaratmak. - Güvenliği ön planda tutarak, ürün kalitesinin yanında,hizmet kalitesiyle de geçmişten günümüze gelen deneyimleri aktarmak. - Doğru ve zamankı girişim ve yatırımlarla kusursuz projelere imza atmak.

 

Misyonumuz;

İzyab İnşaat 2009 yılında İzmir’ de kurulmuştur. “ İzmir Yatırım Birliği” açılımından da anlaşıldığı gibi, değerlerini en üst düzeyde tutacak ve kalitesinden hiç ödün vermeyecek yatırımlar yaratmayı amaç edinmiştir. Kuruluşundan beri pek çok anahtar teslim projeyi kusursuz ve eksiksiz olarak tamamlamıştır. Sektöründeki hızlı büyümesini; ,ilke edindiği kalite, güven, yenilikçilik ve ileri görüşlülüğü ile beraber sürdüren İZYAB, sürekli yeni projeler oluşturarak çıtasını hep bir üste taşımaktadır. Projeleri oluştururken hep en iyi idi ve kusursuzu nasıl olur düşüncesiyle hareket eden firmamız; bitirdiği projelerin yanı sıra, yatırım yaptığı bölgelere de artı değerler katmaktadır. Firmamız ortaklık yapısı dolayısıyla da daima yeniliklere ve gelişmelere de açık bir inşaat şirketi olmuştur. Titiz çalışma ve araştırmalarının ardından en iyisine nereden başlayabiliriz sorusuna cevabımız; Türkiye’nin yıldız turizm ve sörf merkezi olarak öne çıkan İZMİR Çeşme – Alaçatı’ da startımızı vermiş bulunmaktayız. Şirketimiz sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Geniş pazar payı ile ilk üç firma arasında yer alır. Bu başarının arkasında kalite ve hizmette yüksek performans ile karşılıklı güvene dayalı müşteri ilişkileri bulunur. Şirketimiz, sürdürülebilir güçlü bir finansal yapıya sahiptir. Tüm faaliyetlerimizi, mali hedeflere dönüştürür, hedeflerimize başarı ile ulaşırız. “İş Mükemmelliği” modelini, üretim aşamasından nihai tüketiciye ulaştırma aşamasına kadar her süreçte büyük bir titizlik ve profesyonellik ile uygulamaya kararlı olan şirketimiz, yaratıcılık ve yenileşimi besleyerek süreçlerini sürekli iyileştirmekte ve sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk almaktadır.